Newsletter Městských divadel pražských, divadel Rokoko, ABC a Komedie
Náš pravidelný newsletter školám
Zdravíme vás naposledy v této sezoně a děkujeme všem, kteří přišli do našich divadel, za společně strávený čas.

V tomto školním roce se nám podařilo úspěšně zrealizovat nový projektový den pro střední školy, interaktivní program k Osvobozenému divadlu a mnoho divadelních workshopů k inscenacím. Máme radost z vaší důvěry a ochoty společně zkoumat divadlo a jeho jazyk.
V příští sezoně nás čeká mnoho krásných titulů pro školy, nové workshopy, pracovní listy i debaty se studenty. Nabídku vám pošleme na konci srpna. Už teď vás ale chceme pozvat na DEN PRO UČITELE 28. 9.!

Zveme vás v sobotu 28.9. od 16 hodin do foyer divadla Komedie. Představíme vám náš program pro školy, novinky na příští sezonu, zeptáme se také vás na vaše přání. Dáme si sušenky a kávu a zažijeme společně praktickou ukázku divadelního workshopu pro studenty.

Pro ty, kteří přijdou v 16 hodin na celý program pro učitele, připravíme zdarma vstupenky na následné představení KRÁSNÝ NOVÝ SVĚT, které doporučujeme středním školám. Na DEN PRO UČITELE se můžete přihlásit už nyní na vilem.havranek@m-d-p.cz. Kapacita je omezená a přihlášky jsou závazné.
Přejeme vám krásné léto a těšíme na vás v sezoně 2024/25.

Připomínáme náš online materiál, například maturitní videa, která vám můžou usnadnit práci při hodinách literatury a v jiných předmětech.

Aktuální nabídku představení i doprovodného programu k inscenacím najdete na našem webu pro školy.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRO ŠKOLY
Divadlo školám
PROGRAMY PRO ŠKOLY:
Alena Skálová
alena.skalova@m-d-p.cz
REZERVACE A VSTUPENKY:
Vilém Havránek
vilem.havranek@m-d-p.cz