JAK NAKUPOVAT

VSTUPENKY

Vstupenky si online můžete buď rezervovat nebo přímo zakoupit. Konkrétní představení si vyberte v PROGRAMU nebo přímo ze stránky vybrané inscenace. Vyhledávání vám usnadní možnost filtrace scén v horní části obrazovky, případně vyhledávání vpravo nahoře (symbol lupy). Všechny aktuální inscenace naleznete v záložce REPERTOÁR. Konkrétní místo v sále vyberete kliknutím na tlačítko KOUPIT VSTUPENKY.

Vstupenky můžete pouze rezervovat a vyzvednout osobně na pokladně Městských divadel pražských na základě čísla rezervace, nebo přímo zakoupit online. V takovém případě vám na e-mail přijde elektronická vstupenka. Vstupenku si můžete vytisknout nebo si ji vzít s sebou ve vašem telefonu.  

K nákupu vstupenek si můžete zřídit zákaznický účet, který vám ušetří čas při opětovných nákupech, nebo vyplnit jednorázově vaše kontaktní údaje pro rychlý nákup.   

KNIHY A PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY

Knihy a promo předměty Městských divadel pražských můžete zakoupit v divadelním e-shopuUpozorňujeme však, že náš prodejní systém umožňuje zakoupit e-vstupenky současně se zbožím a dárkovými poukazy, ale pouze na pokladnách MDP. Pro nákup e-vstupenek učiňte, prosím, samostatnou objednávku/nákup.

Knihy a promo předměty je možné platit pouze kartou. Zaplacené zboží si můžete vyzvednout na centrální pokladně  Městských divadlech pražských.

Knihy a propagační předměty je taktéž možné zakoupit před a při představení ve foyer jednotlivých divadel.