Městská divadla pražská pro vozíčkáře a diváky s pohybovým omezením

Je pro nás důležité, aby se u nás všichni diváci cítili příjemně. Abychom návštěvu divadel co nejvíce ulehčili i pro diváky s pohybovým omezením, připravili jsme návodné video, jak se k nám dostat na vozíku a vyhradili jsme pro vozíčkáře snadno dostupná místa v hledišti.

Naše divadla nejsou plně bezbariérová a počet přizpůsobených míst je omezen, proto se musíme na vaši návštěvu připravit. Dejte nám o svém příchodu vědět dostatečně dopředu, ať vám můžeme pobyt v divadle co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. Kontaktujte nás na telefonu 222 996 114 nebo e-mailu divak@m-d-p.cz, rádi se vám budeme věnovat.

Vstupenky na místa určená pro vozíčkáře je možné rezervovat na telefonu 222 996 114 nebo e-mailu divak@m-d-p.cz. Postup je stejný jako při nákupu běžných míst, jen je třeba zvolit na mapě hlediště konkrétní místa určená pro vozíček. V divadle ABC jsou k tomu vyhrazena místa na balkoně ve 3. řadě (sedadlo 19), další dvě místa (sedadla 20. a 21) můžete objednat na výše uvedených kontaktech. V divadle Rokoko je to krajní místo u 1. řady vlevo.

Přijíždíte autem a chcete vědět, kde můžete v blízkosti našich divadel zaparkovat na vyhrazených parkovacích stáních pro vozidla označená parkovacím průkazem osob se zdravotním postižením? Hledejte v této mapě, případně na webových stránkách Prahy 1.

Pokud jste na vozíku nebo máte pohybové omezení, dostanete se k nám do divadel nejsnadněji touto cestou:

Projekt vznikl za přispění Nadace ČEZ.
Nadace Čez